Mini GBIC Transceiver CISCO DS-SFP-FC8G-SW SFP+ – 10-2418-02

Reduceri!

Mini GBIC Transceiver CISCO DS-SFP-FC8G-SW SFP+ – 10-2418-02

111,81 lei

Produsul este momentan indisponibil

SKU: 82710003 Categorie:

Descriere

Mini GBIC Transceiver CISCO DS-SFP-FC8G-SW SFP+- 10-2418-02

  • 8GB
  • SFP+ Transceiver
  • Max Data Rate: 8Gbps
  • Max Distance: 500m over OM3 MMF
  • 200g

Informații suplimentare

Stare sistem

Tip echipament

Brand

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Mini GBIC Transceiver CISCO DS-SFP-FC8G-SW SFP+ – 10-2418-02”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Cumpără Mini GBIC Transceiver CISCO DS-SFP-FC8G-SW SFP+ - 10-2418-02